23 Ağustos’ta yayınlanan demo versiyonu ile beğeni toplayan yeni sürümün tam sürümünün ne zaman çıkacağı dört gözle bekleniyor. İşte PES 2017 hakkında merak edilenler!

Milyonlarca insanı gamer olma yolunda profesyonel hale getiren PES 2017 için geri sayım başladı. Gamerlerin merakla beklediği ve FIFA oyunlarına rakip olarak çıkmasına rağmen kısa sürede beğenilen Pro Evolution Soccer 2017 serisi, bir çok kişinin gözdesi oldu.

Özellikle 23 Ağustos’ta yayınlanan demo versiyonu ile beğeni toplayan yeni sürümün tam sürümünün ne zaman çıkacağı dört gözle bekleniyor. İşte PES 2017 hakkında merak edilenler!

23 Ağustos tarihinde çıkan demo sürümü PlayStation 3, 4 ve Xbox One için yayınlandı.

Demo sürümünde Almanya, Atletico Madrid, Barselona, Arsenal, Juniors, Fransa, River Plate ve Beşiktaş JK bulunuyor.

Sistem gereksinimlerinin Win 10, 8.1, 8, 7 SP1 ve Vista SP2 olarak belirlendi ve en az Intel Core Duo ile çalışılması gerekmektedir.

Fiyatlarının da belirlendiği 2017 sürümü, MS X box 360, PC ve Sony Playstation 3 için 40 dolar olarak, Playstation  4 ve Xbox One için de 60 dolar olarak satışa sunulacak.

PES 2017'nin piyasaya çıkış tarihinin ise Amerika’da 13 Eylül, Avrupa’da ise 15 Eylül olarak belirlendi. 

Tek Türk takımının Beşiktaş olduğu seride, Ligue 1, La Liga, AFC Champions League, UEFA Champions League, UEFA Europa, Super Cup, Copa Libertadores, Copa Sudamericana, Recopa Sudamericana, Lisanssız Premier League olacak.

Yeni özelliklerinden birinin diğer oyuncuları da kontrol ederek pas vermek olduğu PES 2017 indir ile sürpriz paslar verebileceksiniz.

Pas konusunda daha gerçekçi bir hale gelen PES, sanatsal paslar vermenizi kolaylaştıracak.

Kalecilerin de  tepkilerinin gerçekçi olduğu bu sistemde, verilen reaksiyonlar da oldukça doğallaşacak. 

Adam adama markaj yapma imkanı bulunan doğal hareketlerle, maç keyfini tüm mimiklerinizle yaşayabileceksiniz.

Çok koşan futbolcunun yorulması nedeniyle çalım atıp şut çekmesi daha zor hale geliyor. 

Özellikle grafiklerin gerçeğe yakınlığı yeni sürümü merakla bekleyenleri adeta büyüledi. 

Dünyanın en büyük stadyumunda birbirinden farklı kadrolarla maç heyecanını gerçekçi bir şekilde yaşamak istiyorsanız, PES 2017 oyna tam size göre!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları