Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Kucka için konuştu.

Stoper ve forvetin yanı sıra orta saha mevkisine de takviye yapmayı planlayan Trabzonspor, özellikle Milan takımında forma giyen ve 2019 yılına kadar sözleşmesi bulunan orta saha oyuncusu Juraj Kucka'nın transferini olumlu sonuçlandırmanın peşinde. Trabzonspor kulübü yönetiminin Kucka transferinde yetkilendirdiği menajerin de görüşmelerde son aşamaya geldiği kaydedildi. 30 yaşındaki Slovakyalı yıldız futbolcu için Milan takımına kiralama ve bonservisiyle satın almayı içeren iki ayrı teklif sunan Trabzonspor kulübünün, yapılan görüşmelerde önemli aşama kaydettiği, oyuncuya farklı kulüplerden de birçok teklif olmasına rağmen bu transferi olumlu sonuçlandırma noktasında sona yaklaşıldığı belirtildi.

TARAFTAR İSTİYOR

Bu sırada, Trabzonspor taraftarları da Juraj Kucka transferinin gerçekleşmesi için adeta seferberlik ilan etti. Milan takımının yıldız futbolcusunu yeni sezonda kadroda görmek isteyen Trabzonspor taraftarları sosyal medya hesabı İnstagram'dan canlı yayın uygulaması başlatan oyuncuyu gönderilen mesajlarla Trabzon'a davet etti. Taraftarın yoğun ilgisi üzerine Juraj Kucka da, 'How are you Trabzon? (Nasılsın Trabzon)' diyerek bu ilgiye karşılık verdi.

BAŞKANDAN MESAJ VAR

Başkan Muharrem Usta da, Juraj Kucka'nın İnstagram'dan verdiği mesajdan sonra sosyal medya hesabından, 'How are you Trabzon? Sizden korkulur' yazarak taraftarlara mesaj yolladı ve dolaylı da olsa transferi doğruladı. Başkan Muharrem Usta'nın yetkilendirdiği menajere Juraj Kucka ile yapılan ön anlaşmayı bir an önce resmiyete dönüştürmesi noktasında talimat verdiği ve transferin birkaç gün içinde resmiyet kazanacağı öğrenildi. Trabzonspor, oyuncu ile birkaç gün önce ön protokol yapmıştı.

GALATASARAY ÇARESİZ

Galatasaray takımınında çok stediği Juraj Kucka'ya Trabzonspor takımının verdiğinden daha yüksek bir rakam verdiği ortaya çıktı. Bu rakamsal farklığı transferin gerçekleşmesi için bir yönetici gibi çalışan Slovak oyuncusu Jan Durica'nın yaptığı görüşmelerle önemli oranda aşan yönetim, Milan takımı ile yaptığı pazarlıklarda da son aşamada olduğu öğrenildi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları