Ahmet Çakar, Süper Lig Şampiyonu Beşiktaş takımının kadrosunu koruduğu takdirde tek eksiğinin bir stoper olduğunu belirtti. Diğer takımlar hakkında da konuştu.

BİP uygulamasında bulunan "10 Numara Muhabbet" kanalında yorumlarda bulunan eski hakem Ahmet Çakar, bu hafta takımların transfer gündemini değerlendirdi. İlk başta Beşiktaş takımını değerlendiren usta yorumcu ve eski hakem şunları söyledi: "En az eksiği olan takım tartışmasız Beşiktaş. Mevcut kadro eğer kaybedilmezse, Beşiktaş'ın tek eksiği bir tane stoperdir. Bakıldığında kadrolarında ciddi bir kayıp yok şu anda. Tek bir stoper ile şampiyonluğun en önemli adayı Beşiktaş'tır." dedi.

"VALBUENA VE MEHMET EKİCİ ÇOK İYİ iŞ"

Fenerbahçe takımının yeni transferi Mathieu Valbuena için övgü dolu sözler söyleyen Ahmet Çakar, "Valbuena ve Mehmet Ekici çok iyi transferler. Bu oyuncular, hücuma dönük, gol ve asist şansı yüksek olan isimler. Mathieu Valbuena, özellikle Lyon takımında yaptığı işe, yakın bir iş yaparsa Fenerbahçe takımı için çok etkili olur. Mathieu Valbuena'nın futbolculuğunu tartışmak yersiz. Fakat yaşı var, 32. Bir sakatlık olursa iyileşmesi zor olur. Diğer taraftan Kjaer gitmezse Fenerbahçe takımında defansif anlamda da sıkıntısı yok. Jeremain Lens, Fenerbahçe için çok önemli bir oyuncu. Eğer gelecek sezon takımda kalırsa, yapılan son transferler sonrası, Fenerbahçe takımının tek eksiği kalıyor o da forvet."açıklamasını yaptı.

"GALATASARAY'IN İHTİYACI ÇOK"

Galatasaray takımına da değinen Ahmet Çakar,Galatasaray takımının, en çok transfere ihtiyacı olan takım olduğunu belirtti. Ahmet Çakar, "Galatasaray'ın her şeye ihtiyacı var. Bruma ve Podolski gibi çok önemli iki oyuncusunu kaybetti. Wesley Sneijder, pehlivan oldu. Ense kulak yerinde. Takımda 30 küsür yaşında olan Wesley Sneijder'den başkası yok. Galatasaray takımının sağ bek, sol bek, orta saha ve forvet problemi var. Kısacası en az takviyeye ihtiyacı olan takım Beşiktaş, en çok ihtiyacı olan Galatasaray." değerlendirmesini yaptı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları